Friday, August 12, 2022
HomeNewsকোকৰাঝাৰত সদৌ অসম নন ৰেকিং বেডমিণ্টন চেম্পিয়নশ্বিপৰ সফল সামৰণি

কোকৰাঝাৰত সদৌ অসম নন ৰেকিং বেডমিণ্টন চেম্পিয়নশ্বিপৰ সফল সামৰণি

অলিম্পিয়া প্ৰতিবেদন

কোকৰাঝাৰ জিলা বেডমিণ্টন সন্থাৰ উদ্যোগত যোৱা ২৭ আৰু ২৮ নৱেম্বৰত দুদিনীয়াকৈ অনুষ্ঠিত হোৱা সদৌ অসম নন ৰেকিং প্ৰাইজমাণি চেম্পিয়নশ্বিপৰ সফল সামৰণি পৰে। কোকৰাঝাৰ জিলা ক্ৰীড়া সন্থাৰ ইন্দোৰ ষ্টেডিয়ামত অনুষ্ঠিত প্ৰতিযোগিতা ২৭ নৱেম্বৰত শুভ উদ্ধোধন কৰে বি টি চিৰ ক্ৰীড়া আৰু যুৱকল্যাণ বিভাগৰ চি এইচ ডি জ্যোৎস্নাৱতী মহিলাৰীয়ে। প্ৰতিযোগিতাত ৰাজ্যখনৰ বিভিন্ন প্ৰান্তৰ ৯৩ টা দলে অংশগ্ৰহণ কৰে।

পুৰুষৰ ডাবলছৰ মুকলি প্ৰতিযোগিতাত বিজয় ব্ৰহ্ম আৰু দেৱ বৰদলৈয়ে চেম্পিয়নৰ সন্মান অৰ্জন কৰে। আনহাতে ৭৫ কেজি উৰ্দ্ধৰ শিতানত প্ৰিয়ম ভূঞা আৰু ইন্দ্ৰ দাস, ৯৫ কেজি উৰ্দ্ধৰ শিতানত নিখিল মুছাহাৰী আৰু বাস্তৱ নেওগ চেম্পিয়নৰ সন্মান অৰ্জন কৰে।২৮ নৱেম্বৰৰ নিশা অনুষ্ঠিত সামৰণি অনুষ্ঠানত কোকৰাঝাৰ জিলা ক্ৰীড়া সন্থাৰ সভাপতি মাগুৰাম বাগলাৰী, সাধাৰণ সম্পাদক কবিৰঞ্জন ব্ৰহ্মকে ধৰি ভালেমান বিশিষ্ট ব্যক্তিৰ উপস্থিতিত বিজয়ী প্ৰতিযোগীসকলৰ মাজত প্ৰাইজমাণি তথা ট্ৰফীসমূহ বিতৰণ কৰা হয়।

দুৰ্লভ তালুকদাৰৰ প্ৰতিবেদন

- Advertisment -
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

ten + six =

- Advertisment -

Magazine

তেজপুৰ ক্লাব বেডমিণ্টনত ঢলা শদিয়া ক্লাব চেম্পিয়ন; ত্ৰিভায়ান ৰাজ...

0
অলিম্পিয়া প্ৰতিবেদন সোমবাৰে বিজিত শইকীয়া সোঁৱৰণী ইনড'ৰ ষ্টেডিয়ামত সোমবাৰে তেজপুৰ জিলা ক্ৰীড়া সন্থাৰ উদ্যোগত অনুষ্ঠিত হৈ যায় তাৰিণী ভূঞা সোঁৱৰণী...

Olympia March 2020

0

Olympia January 2020

0

Most Popular

Archives list

Recent Comments