Wednesday, July 6, 2022
HomeNewsঅসমৰ দুই হাজাৰৰো অধিক শিশুলৈ শচীন তেণ্ডুলকাৰৰ সাহাৰ্য

অসমৰ দুই হাজাৰৰো অধিক শিশুলৈ শচীন তেণ্ডুলকাৰৰ সাহাৰ্য

ক্ৰিকেটৰ ভগৱান স্বৰুপ শচীন তেণ্ডুলকাৰৰ মহানুভৱতা। অসমৰ প্ৰায় দুই হাাজাৰৰো অধিক শিশুলৈ আগবঢ়াইছে সাহাৰ্য। ইউনিছেফৰ সদভাৱনা দূত শচীনে অসমৰ দুই হাজৰৰো অধিক শিশুৰ বাবে চিকিৎসা সামগ্ৰী প্ৰদান কৰিছে। যাৰ দ্বাৰা অসমৰ শিশুসকলৰ চিকিৎসা ক্ষেত্ৰত যথেষ্ট সহায় হব বুলি জানিব পৰা গৈছে।

শচীনে কৰিমগঞ্জ জিলাৰ মাকুণ্ডা হাস্পতাললৈ PICU আৰু নৱজাতকৰ বাবে বিশেষ আই চিইউৰ বাবে বিশেষ চিকিৎসা সৰঞ্জাম দান কৰিছে। ইয়াৰ জৰিয়তে প্ৰায় দুই হাজাৰৰো অধিক শিশু উপকৃত হব।

মাকুণ্ডা হাস্পতালৰ শিশু বিশেজ্ঞ চাৰ্জন ডা০ বিজয় আনন্দ ইছমাইলে শচীনৰ এই মহানুভৱতাৰ বাবে সংবাদ মাধ্যমৰ আগত শচীনক ধন্যবাদ জনায়। তেওঁ কয় শচীন তেণ্ডুলকাৰৰ সংস্থাৰ সহায়ৰ বাবে দৰিদ্ৰ লোকসকসককম খৰছত চিকিৎসা প্ৰদান কৰিব পাৰিম।

- Advertisment -
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

nineteen − thirteen =

- Advertisment -

Magazine

তেজপুৰ ক্লাব বেডমিণ্টনত ঢলা শদিয়া ক্লাব চেম্পিয়ন; ত্ৰিভায়ান ৰাজ...

0
অলিম্পিয়া প্ৰতিবেদন সোমবাৰে বিজিত শইকীয়া সোঁৱৰণী ইনড'ৰ ষ্টেডিয়ামত সোমবাৰে তেজপুৰ জিলা ক্ৰীড়া সন্থাৰ উদ্যোগত অনুষ্ঠিত হৈ যায় তাৰিণী ভূঞা সোঁৱৰণী...

Olympia March 2020

0

Olympia January 2020

0

Most Popular

Archives list

Recent Comments