Wednesday, July 6, 2022
HomeNewsঅসুস্থ হৈ পৰিছে মাৰাডোনা

অসুস্থ হৈ পৰিছে মাৰাডোনা

নিজৰ ৬০ তম জন্মদিন পালন কৰাৰ পিছতে অসুস্থ হৈ পৰিছে ফুটবলৰ ৰাজপুত্ৰ ডিয়েগো মাৰাডোনা। স্বাস্থ্যৰ যথেষ্ট অবনতি ঘটাত মাৰাডোনাক কালি ভৰ্তি কৰোৱা হৈছে চিকিৎসালয়ত। অত্যন্ত মানসিক চাপত ভূগি থকাৰ বাবেই কিম্বদন্তী ফুটবলাৰজন অসুস্থ হৈ পৰিছে বুলি জানিব পৰা গৈছে।

আৰ্জেণ্টিনাৰ প্ৰাক্তন ফুটবলাৰগৰাকী চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি কৰোৱাৰ পিছতে অনুৰাগীসকলৰ মাজত চৰ্চা চলিছিল তেওঁৰ অসুস্থতাৰ কাৰণক লৈ। একাংশই সামাজিক মাধ্যমত প্ৰচাৰ চলাইছিল তেওঁ কভিড-১৯ত আক্ৰান্ত হৈছে বুলি। আন একাংশই আকৌ তেওঁ হৃদ ৰোগত আক্ৰান্ত হোৱা বুলিও প্ৰচাৰ চলাইছিল। কিন্তু এইসকলো সামাজিক মাধ্যমৰ চৰ্চিত খবৰক নস্যাত কৰি মাৰাডোনাৰ ব্যক্তিগত চিকিৎসকে সংবাদ মাধ্যমৰ আগত জনাইছে যে অত্যাধিক মানসিক চাপৰ বাবেই অসুস্থ হৈ পৰিছে ফুটবলৰ ৰাজপুত্ৰ।

- Advertisment -
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

twenty − twelve =

- Advertisment -

Magazine

তেজপুৰ ক্লাব বেডমিণ্টনত ঢলা শদিয়া ক্লাব চেম্পিয়ন; ত্ৰিভায়ান ৰাজ...

0
অলিম্পিয়া প্ৰতিবেদন সোমবাৰে বিজিত শইকীয়া সোঁৱৰণী ইনড'ৰ ষ্টেডিয়ামত সোমবাৰে তেজপুৰ জিলা ক্ৰীড়া সন্থাৰ উদ্যোগত অনুষ্ঠিত হৈ যায় তাৰিণী ভূঞা সোঁৱৰণী...

Olympia March 2020

0

Olympia January 2020

0

Most Popular

Archives list

Recent Comments