Thursday, July 7, 2022
HomeNewsডিমৌত টাংচু ডো খেলুৱৈক সম্বৰ্ধনা

ডিমৌত টাংচু ডো খেলুৱৈক সম্বৰ্ধনা

ডিমৌত টাংচু ডো খেলুৱৈক সম্বৰ্ধনা

অলিম্পিয়া প্ৰতিবেদন: ডিমৌত টাংচু ডো খেলুৱৈক সম্বৰ্ধনা । ৰাষ্ট্ৰীয় টাং চু ডেত পদকপ্ৰাপ্ত খেলুৱৈসকলক উষ্ম আদৰণি । উপস্থিত বিধায়ক সুশান্ত বৰগোঁহাই । দেওবাৰে ডিমৌ শংকৰদেৱ বিদ্যা নিকেতনৰ প্ৰেক্ষাগৃহত অনন্য পৰিবেশ । ডিমৌ টাং চু ডো ক্লাবৰ উদ্যোগত আয়োজন কৰা হল সম্বৰ্ধনা অনুষ্ঠান ।

আৰু অধিক পঢ়ক

উল্লেখযোগ্য যে, চলিত বৰ্ষৰ এপ্ৰিল মাহত শিৱসাগৰত অনুষ্ঠিত প্ৰথম উজনি অসম টাং চু ডো চেম্পিয়নশ্বিপত ডিমৌৰ টাংচু ডো একাডেমীয়ে লাভ কৰিছিল শ্ৰেষ্ঠ দলৰ সন্মান । ইয়াৰ উপৰি, এই একাডেমীৰ ৯ গৰাকী খেলুৱৈয়ে দিল্লীত অনুষ্ঠিত অষ্টম ৰাষ্ট্ৰীয় টাংচু ডো চেম্পিয়নশ্বিপতো পদক লাভেৰে অসমলৈ গৌৰৱ কঢ়িয়াই আনিছিল । সেইসকল প্ৰতিভাৱান খেলুৱৈক উৎসাহিত কৰিবৰ বাবে একাডেমীৰ তৰফৰ পৰা আয়োজন কৰা হৈছে এক সম্বৰ্ধনা অনুষ্ঠানৰ ।

অলিম্পিয়া মাহেকীয়া আলোচনী পঢ়িবলৈ ইয়াত ক্লিক কৰক

ডিমৌ টাংচু ডো ক্লাবৰ সভাপতি তথা অধ্যাপক অজয় কুমাৰ গগৈৰ সভাপতিত্বত খেলুৱৈসকলক উষ্ম আদৰণি জনোৱা হয় । এই বিশেষ অনুষ্ঠানত উপস্থিত থাকিল বিধায়ক সুশান্ত বৰগোঁহাই । তেওঁ আগন্তুক সময়ত ডিমৌ টাংচু ডো ক্লাবক সহযোগিতা আগবঢ়োৱাৰ প্ৰতিশ্ৰুতি প্ৰদান কৰে । খেলুৱৈসকলক অনুশীলনৰ বাবে এটা ইনড’₹ৰ ষ্টেডিয়াম নিৰ্মাণৰ আশ্বাস দিয়াৰ বাবে ধন্যবাদ জনালে শিৱসাগৰ জিলা টাংচু ডো ক্লাবৰ সহকাৰী সম্পাদক তথা ডিমৌ টাংচু ডো ক্লাবৰ সম্পাদক দীপাংকৰ চেতিয়াই ।

ক্ৰীড়া অনুৰাগীৰ আশা — ক্ৰীড়াঙ্গনত দপদপাই থাকক ডিমৌ টাং চু ডো ক্লাবৰ খেলুৱৈয়ে । এই বিজয়ধাৰা ৰাষ্ট্ৰীয় পৰ্য্যায়ৰ পৰা আন্তঃৰাষ্ট্ৰীয় পৰ্যায়লৈ ধাবমান হওক ।

- Advertisment -
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

eighteen + 12 =

- Advertisment -

Magazine

তেজপুৰ ক্লাব বেডমিণ্টনত ঢলা শদিয়া ক্লাব চেম্পিয়ন; ত্ৰিভায়ান ৰাজ...

0
অলিম্পিয়া প্ৰতিবেদন সোমবাৰে বিজিত শইকীয়া সোঁৱৰণী ইনড'ৰ ষ্টেডিয়ামত সোমবাৰে তেজপুৰ জিলা ক্ৰীড়া সন্থাৰ উদ্যোগত অনুষ্ঠিত হৈ যায় তাৰিণী ভূঞা সোঁৱৰণী...

Olympia March 2020

0

Olympia January 2020

0

Most Popular

Archives list

Recent Comments