Wednesday, May 25, 2022
HomeNewsদেওবৰীয়া ৰেপিড দবা প্ৰতিযোগিতা (ত্ৰয়োদশ সংস্কৰণ)

দেওবৰীয়া ৰেপিড দবা প্ৰতিযোগিতা (ত্ৰয়োদশ সংস্কৰণ)

অলিম্পিয়া প্ৰতিবেদন

 

গুৱাহাটী দবা একাডেমীয়ে ১৫ মে, দেওবাৰে আৰ জি বৰুৱা পথত অৱষ্ঠিত একাডেমী চৌহদত দেওবৰীয়া ৰেপিড দবা প্ৰতিযোগিতা (ত্ৰয়োদশ সংস্কৰণ) আয়োজন কৰিছে । প্ৰতিযোগিতাখন ১৫ মে’, দেওবাৰে ১০ বজাত আৰম্ভ হ’ব আৰু সেইদিনাই বিয়লি ৪ বজাত বঁটা বিতৰণী অনুষ্ঠিত হ’ব । প্ৰতিযোগিতাখনত সৰ্বাধিক ৪০ জন খেলুৱৈয়ে অংশগ্ৰহণ কৰিব পাৰিব । প্ৰথম পাঁচটা স্থান অধিকাৰ কৰা খেলুৱৈসকলক নগদ ধন আৰু ট্ৰফী প্ৰদান কৰা হ’ব । ইয়াৰ বাহিৰেও অনূৰ্দ্ধ ৭ বছৰ, অনূৰ্দ্ধ ৯ বছৰ, অনূৰ্দ্ধ ১১ বছৰ, অনূৰ্দ্ধ ১৩ বছৰ আৰু অনুৰ্দ্ধ ১৫ বছৰ বয়সৰ প্ৰথম তিনিটা স্থান অধিকাৰ কৰা খেলুৱৈসকলক পদক প্ৰদান কৰা হ’ব । প্ৰতিযোগিতাখন ছুইছ লীগ পদ্ধতিত ছয় ৰাউণ্ডৰ বাবে অনুষ্ঠিত হ’ব । এজন খেলুৱৈয়ে এখন খেলৰ বাবে সৰ্বাধিক ২০ মিনিট সময় পাব ।
ইচ্ছুক খেলুৱৈসকলে যোগদানৰ আৰু বিতং খবৰৰ বাবে ৮৪০২০২০০৭৩ নম্বৰত গুৱাহাটী দবা একাদেমীৰ মুখ্য প্ৰশিক্ষক প্ৰণৱ কুমাৰ নাথৰ লগত যোগাযোগ কৰিব পাৰে ।

- Advertisment -
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

eighteen − 15 =

- Advertisment -

Magazine

তেজপুৰ ক্লাব বেডমিণ্টনত ঢলা শদিয়া ক্লাব চেম্পিয়ন; ত্ৰিভায়ান ৰাজ...

0
অলিম্পিয়া প্ৰতিবেদন সোমবাৰে বিজিত শইকীয়া সোঁৱৰণী ইনড'ৰ ষ্টেডিয়ামত সোমবাৰে তেজপুৰ জিলা ক্ৰীড়া সন্থাৰ উদ্যোগত অনুষ্ঠিত হৈ যায় তাৰিণী ভূঞা সোঁৱৰণী...

Olympia March 2020

0

Olympia January 2020

0

Most Popular

Recent Comments