Thursday, July 7, 2022
HomeNewsমৰমত বিৰাটক কি বুলি মাতে পত্নী অনুষ্কাই!

মৰমত বিৰাটক কি বুলি মাতে পত্নী অনুষ্কাই!

মৰমত বিৰাটক কি বুলি মাতে পত্নী অনুষ্কাই!

অলিম্পিয়া প্ৰতিবেদন :এহাল তাৰকা দম্পতী । বিবাহৰ পাছতো বহু চৰ্চিত বিৰাট আৰু অনুষ্কাৰ যুটি ।বিৰাট কোহলিক সহধৰ্মিনী অনুষ্কাই কি বুলি মাতে মৰমত !  প্ৰকাশ পালে ফটোৰ কমেন্টত । এটা কমেন্টত লৈ ছচিয়েল মিডিয়াত তুমুল চৰ্চা । কোহলিৰ ফটোত কমেন্ট কৰিলে অনুষ্কা শৰ্মাই ।

টীম ইণ্ডিয়া আৰু বিৰাট কোহলি এতিয়া অনুশীলনত ব্যস্ত । কাৰণ ইংলেণ্ডৰ বিৰুদ্ধে টেষ্ট মেচ সমাগত ।  ইয়াৰ মাজতে স্বাস্থ্য পৰীক্ষাত প্ৰকাশ পালে বিৰাটৰ কৰোনা পজিটিভ । বাধাগ্ৰস্ত হৈছে প্ৰস্তুতি । এসময়ত প্ৰেমৰ সম্পৰ্কৰে বান্ধ খোৱা বিৰাট আৰু অনুস্কা, বিবাহৰ পাছতো অনুৰাগীৰ মাজত খুবেই চৰ্চিত ।  দুয়োৰে প্ৰায়ে মুকলিকৈ নিজৰ প্ৰেমৰ ভাৱ প্ৰকাশ কৰে । এইক্ষেত্ৰত তাৰকা দম্পতীৰ নাই যেন কোনো লুক ঢাক । তাকেই পুনৰ বাৰ ছচিয়েল মিডিয়াৰ জৰিয়তে প্ৰমাণ কৰিলে বিৰাট আৰু অনুষ্কাই ।

আৰু অধিক পঢ়ক

শেহতীয়াকৈ বিৰাটে ছচিয়েল মিডিয়াত অনুশীলনৰ এখন ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছে । স্বভাৱিকভাৱেই বিৰাট কোহলীৰ অনুৰাগীসকলে এই বিশেষ ফটোত কৰিলে কমেন্ট । পিছে এই অনুৰাগীৰ কমেন্টৰ মাজত দেখা গল পত্নী অনুষ্কাৰ এটা আকৰ্ষণীয় মন্তব্য । এই বিশেষ ফটো খনত কিউটি বুলি কমেন্ট কৰিলে অনুস্কাই ।  ইয়াৰ পাছতে ছচিয়েল মিডিয়াত অনুৰাগীৰ মাজত দেখা গল উছাহৰ ঢল ।

উল্লেখযোগ্য যে, ২ বছৰ ধৰি বিৰাটৰ বেটৰ পৰা অহা নাই কোনো শতৰাণ । ২০১৯ চনৰ নবেম্বৰতে বাংলাদেশৰ বিৰুদ্ধে বিৰাটে কোবাইছিল শতক । অনুৰাগীসকলে আশা কৰিছে—  ইংলেণ্ডৰ বিৰুদ্ধে টেষ্ট মেচত বিৰাটে দেখুৱাব আশাজনক ফল ।  বিৰাটৰ বেটৰ যাদুত বুৰ যাবলৈ সদায়ে সাজু ক্ৰিকেট বিশ্ব ।

- Advertisment -
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

four × 3 =

- Advertisment -

Magazine

তেজপুৰ ক্লাব বেডমিণ্টনত ঢলা শদিয়া ক্লাব চেম্পিয়ন; ত্ৰিভায়ান ৰাজ...

0
অলিম্পিয়া প্ৰতিবেদন সোমবাৰে বিজিত শইকীয়া সোঁৱৰণী ইনড'ৰ ষ্টেডিয়ামত সোমবাৰে তেজপুৰ জিলা ক্ৰীড়া সন্থাৰ উদ্যোগত অনুষ্ঠিত হৈ যায় তাৰিণী ভূঞা সোঁৱৰণী...

Olympia March 2020

0

Olympia January 2020

0

Most Popular

Archives list

Recent Comments