Tuesday, July 5, 2022
HomeNewsশাকিব অল-হাছানে উদ্বোধন কৰিলে পশ্চিমবঙ্গৰ বিধায়কৰ কালি পূজা

শাকিব অল-হাছানে উদ্বোধন কৰিলে পশ্চিমবঙ্গৰ বিধায়কৰ কালি পূজা

এটা নিশাৰ বাবে কলকাতালৈ আহিছে বাংলাদেশৰ তাৰকা ক্ৰিকেটাৰ শাকিব অল-হাছান। পশ্চিমবঙ্গৰ বিধায়ক পৰেশ পালে অনুষ্ঠিত কৰা কালি পূজা উদ্বোধন কৰিবলৈ কলকাতালৈ আহিছে ক্ৰিকেটাৰগৰাকী। কালি গাড়ীৰে পশ্চিমবঙ্গ আৰু বাংলাদেশ সীমান্তৰে ভাৰতত প্ৰৱেশ কৰা বাংলাদেশৰ ক্ৰিকেটাৰজনে সন্ধিয়া বিধায়ক পৰেশ পালৰ পূজা মণ্ডপত উপস্থিত হৈ পূজা উদ্বোধন কৰে। ক্ৰিকেটাৰগৰাকী অহাৰ খবৰ পায় পূজাস্থলীত ভিৰ কৰেহি অনেক জনতাই। ইয়াৰ পিছতে কলকাতা চহৰলৈ যায় ক্ৰিকেটাৰ শাকিব অল-হাছান। নিশা কলকাতাত পাৰ কৰি আজি পুনৰ বাংলাদেশলৈ উলটি যাব তেওঁ।

উল্লেখ্য যে তিনিবাৰকৈ ক্ৰিকেট বুকিৰ পৰা মেচ ফিক্সিং কৰাৰ অফাৰ লাভ কৰা শাকিবে এই বিষয়ে কৰ্তৃত্বশীল বিষয়াক অৱগত নকৰাৰ অপৰাধত আইচিচিৰ দুৰ্নীতি নিবাৰক শাখাই এবছৰৰ বাবে সকলোধৰণৰ ক্ৰিকেটৰ পৰা তেওঁক নিষিদ্ধ কৰিছিল। আইচিচিৰ নীতি অনুসৰি ১ বছৰ ক্ৰিকেটৰ পৰা আতৰি থকা শাকিব এতিয়া পুনৰ খেল পথাৰলৈ উলটি আহিবলৈ প্ৰস্তুত হৈছে।

- Advertisment -
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

four × two =

- Advertisment -

Magazine

তেজপুৰ ক্লাব বেডমিণ্টনত ঢলা শদিয়া ক্লাব চেম্পিয়ন; ত্ৰিভায়ান ৰাজ...

0
অলিম্পিয়া প্ৰতিবেদন সোমবাৰে বিজিত শইকীয়া সোঁৱৰণী ইনড'ৰ ষ্টেডিয়ামত সোমবাৰে তেজপুৰ জিলা ক্ৰীড়া সন্থাৰ উদ্যোগত অনুষ্ঠিত হৈ যায় তাৰিণী ভূঞা সোঁৱৰণী...

Olympia March 2020

0

Olympia January 2020

0

Most Popular

Archives list

Recent Comments