Wednesday, July 6, 2022
HomeNews৭ নৱেম্বৰৰ পৰা ডিব্ৰুগড়ৰ বাণীপুৰ খেলপথাৰত মাষ্টাৰ্ছ এথলেটিকছ সন্থাৰ বাৰ্ষিক ক্ৰীড়া প্ৰতিযোগিতা

৭ নৱেম্বৰৰ পৰা ডিব্ৰুগড়ৰ বাণীপুৰ খেলপথাৰত মাষ্টাৰ্ছ এথলেটিকছ সন্থাৰ বাৰ্ষিক ক্ৰীড়া প্ৰতিযোগিতা

অলিম্পিয়াৰ প্ৰতিবেদন

আগন্তুক ৭ নৱেম্বৰৰ পৰা দুদিনীয়া কাৰ্যসূচীৰে অনুষ্ঠিত হ’ব ডিব্ৰুগড় জিলা মাষ্টাৰ্ছ এথলেটিকছ সন্থাৰ ২৬ সংখ্যক বাৰ্ষিক ক্ৰীড়া প্ৰতিযোগিতা। সন্থাই ডিব্ৰুগড় জিলাৰ বাণীপুৰ খেল পথাৰত ৭ আৰু ৮ নৱেম্বৰত পুৱা ৯:৩০ বজাৰ পৰা আৰম্ভ কৰিব মাষ্টাৰ্ছ খেলুৱৈসকলৰ মাজত বিভিন্ন ক্ৰীড়া প্ৰতিযোগিতাসমূহ। ইয়াৰ পূৰ্বে সন্থাই ৭ নৱেম্বৰৰ পুৱা ৯ বজাৰ আগতেই অনূৰ্ধ ১৪ বছৰ ল’ৰা-ছোৱালীৰ উভয় শাখাতে ১০০ মিটাৰ, ৬০০ মিটাৰ দৌৰ, দীঘলজাপ আৰু অনূৰ্ধৰ ১৬ বছৰৰ বয়সৰ ল’ৰা-ছোৱালী উভয় শাখাতে ১০০ মিটাৰ, ১৫০০ মিটাৰ দৌৰ আৰু দীঘলজাপ প্ৰতিযোগিতা অনুষ্ঠিত কৰিব। ইয়াৰ পিছতে মাষ্টাৰ্ছ খেলুৱৈসকলৰ বিভিন্ন প্ৰতিযোগিতা অনুষ্ঠিত হ’ব।

বাণীপুৰ খেল পথাৰ খেলৰ বাবে উপযোগী কৰি তোলা হৈছে।
- Advertisment -
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

seventeen − two =

- Advertisment -

Magazine

তেজপুৰ ক্লাব বেডমিণ্টনত ঢলা শদিয়া ক্লাব চেম্পিয়ন; ত্ৰিভায়ান ৰাজ...

0
অলিম্পিয়া প্ৰতিবেদন সোমবাৰে বিজিত শইকীয়া সোঁৱৰণী ইনড'ৰ ষ্টেডিয়ামত সোমবাৰে তেজপুৰ জিলা ক্ৰীড়া সন্থাৰ উদ্যোগত অনুষ্ঠিত হৈ যায় তাৰিণী ভূঞা সোঁৱৰণী...

Olympia March 2020

0

Olympia January 2020

0

Most Popular

Archives list

Recent Comments