Wednesday, July 6, 2022
HomeNewsৰাহুল দ্ৰাবিড়ৰ অনূৰ্ধৰ ১৯ দলৰ ক্ৰিকেটাৰৰ আত্মহত্যা

ৰাহুল দ্ৰাবিড়ৰ অনূৰ্ধৰ ১৯ দলৰ ক্ৰিকেটাৰৰ আত্মহত্যা

অলিম্পিয়াৰ প্ৰতিবেদন

দেশত ক্ৰমান্বয়ে বৃদ্ধি পাইছে আত্মহত্যাৰ ঘটনা। এইবাৰ আত্মহত্যা কৰিলে এগৰাকী প্ৰাক্তন ক্ৰিকেটাৰে। ভাৰতীয় ১৯ বছৰ অনূৰ্ধ ক্ৰিকেট দলৰ প্ৰাক্তন লেগ স্পীনাৰ সুৰেশ কুমাৰে নিজৰ বাসভৱনত চিপ লৈ আত্মহত্যা কৰে।

ৰাহুল দ্ৰাবিড় নেতৃত্বাধীন ভাৰতীয় ১৯ বছৰ অনূৰ্ধ ক্ৰিকেটদলৰ প্ৰাক্তন ক্ৰিকেটাৰগৰাকীয়ে শুক্ৰবাৰে সন্ধিয়া ৭:১৫ মিনিটত কেৰেলাৰ আলাপ্পুঝাস্থিত নিজা বাসগৃহত চিপলৈ আত্মহত্যা কৰিছে।

সুৰেশ কুমাৰৰ আত্মহত্যাৰ প্ৰস‌ংগত কেৰেলা আৰক্ষীয়ে কয় যে, স্থানীয় লোকে ইয়াক আত্মহত্যা বুলি কৈছে যদিও আমি পৰৱৰ্তী সময়ত তদন্ত অব্যাহত ৰাখিম।

উল্লেখ্য যে ১৯৯০ চনত সুৰেশ কুমাৰে ১৯ বছৰ অনূৰ্ধ ভাৰতীয় দলত আত্মপ্ৰকাশ কৰিছিল আৰু তেওঁৱেই ১৯ বছৰ অনূৰ্ধ জাতীয় দলত কেৰেলাৰ পৰা প্ৰতিনিধিত্ব কৰা প্ৰথমজন ক্ৰিকেটাৰ আছিল।

- Advertisment -
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

eight + 11 =

- Advertisment -

Magazine

তেজপুৰ ক্লাব বেডমিণ্টনত ঢলা শদিয়া ক্লাব চেম্পিয়ন; ত্ৰিভায়ান ৰাজ...

0
অলিম্পিয়া প্ৰতিবেদন সোমবাৰে বিজিত শইকীয়া সোঁৱৰণী ইনড'ৰ ষ্টেডিয়ামত সোমবাৰে তেজপুৰ জিলা ক্ৰীড়া সন্থাৰ উদ্যোগত অনুষ্ঠিত হৈ যায় তাৰিণী ভূঞা সোঁৱৰণী...

Olympia March 2020

0

Olympia January 2020

0

Most Popular

Archives list

Recent Comments