Monday, May 16, 2022
HomeNewsজুনিয়ৰ ৰাষ্ট্ৰীয় ফেন্সিং প্ৰতিযোগিতালৈ অসম দল ৰাওনা

জুনিয়ৰ ৰাষ্ট্ৰীয় ফেন্সিং প্ৰতিযোগিতালৈ অসম দল ৰাওনা

অলিম্পিয়া প্ৰতিবেদন

হাৰিয়ানাৰ পানীপথত অহা ২৫-২৮ ডিচেম্বৰত অনুষ্ঠিত হ’ব ২৯ সংখ্যক জুনিয়ৰ ৰাষ্ট্ৰীয় ফেন্সিং প্ৰতিযোগিতা । বৃহস্পতিবাৰে অসমৰ ২৪ জনীয়া দলটো ৰাওনা হৈছে । অসম ফেন্সিং সন্থাৰ সম্পাদক বিপুল শৰ্মাই জনোৱা অনুসৰি অসম দলৰ খেলুৱৈসকল হ’ল– ৰাজীৱ বড়ো, ঋতুপণ দহোতীয়া,ৰণবীৰ মেইটেই, দেবৰাজ ডেকা, পাৰ্থৰক্তিম হাজৰিকা, অমনদ্বীপ লামা, দ্বীপ জ্যোতি ভট্টাচাৰ্য, প্ৰানজিত নেওগ, চিনয় দত্ত, প্ৰথম দাস, জয় প্ৰকাশ ৰাভা, হেমচান্দ ৰাভা, স্মিতা দাস, দেৱীকা বৰা, ৰিচিত মাংগালামবাম, পালমণি বৰগোঁহাই , কৰিস্মিতা মৰাণ, চয়নিকা গগৈ, সীতা তেলি, নেহা ৰাভা, সুপ্ৰিয়া বৰা, শিখাশ্ৰী নাথ, ডলি গগৈ আৰু লিজা দাস । দলৰ প্ৰশিক্ষক শ্যাম সিংহ আৰু চুমি দত্ত । অসমৰ পৰা ৰেফাৰী হিচাপে গৈছে মানিক বড়ো।

- Advertisment -
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

five − one =

- Advertisment -

Magazine

তেজপুৰ ক্লাব বেডমিণ্টনত ঢলা শদিয়া ক্লাব চেম্পিয়ন; ত্ৰিভায়ান ৰাজ...

0
অলিম্পিয়া প্ৰতিবেদন সোমবাৰে বিজিত শইকীয়া সোঁৱৰণী ইনড'ৰ ষ্টেডিয়ামত সোমবাৰে তেজপুৰ জিলা ক্ৰীড়া সন্থাৰ উদ্যোগত অনুষ্ঠিত হৈ যায় তাৰিণী ভূঞা সোঁৱৰণী...

Olympia March 2020

0

Olympia January 2020

0

Most Popular

Recent Comments