Tuesday, May 24, 2022
HomeNewsআই পি এলত খেলাৰ পূৰ্বে ৰিয়ানলৈ প্ৰাক্তন ক্ৰিকেটাৰ শুভেচ্ছা

আই পি এলত খেলাৰ পূৰ্বে ৰিয়ানলৈ প্ৰাক্তন ক্ৰিকেটাৰ শুভেচ্ছা

অলিম্পিয়া প্ৰতিবেদন

১৫ সংখ্যক আই পি এলত অসমবাসীৰ চকু থাকিব ৰিয়ান পৰাগৰ ওপৰত । মহাৰাষ্ট্ৰৰ চাৰিখন ষ্টেডিয়ামত শনিবাৰৰ পৰা আৰম্ভ হৈছে এই পেছাদাৰী টি-২০ ক্ৰিকেট টুৰ্ণামেণ্ট । ২৯ মাৰ্চ মঙ্গলবাৰে ৰাজস্থান ৰয়েলছৰ প্ৰথম মেচ । ছানৰাইজাৰ্ছ হায়দৰাবাদৰ বিৰুদ্ধে হ’ব লগা মেচখনত ৰাজস্থান
একাদশত দেখিবলৈ পোৱা যাব অসম সন্তানক । ইতিমধ্যে প্ৰস্তুতি মেচত এটা অৰ্ধশতক সহ সুন্দৰ বেটিং প্ৰদৰ্শন দাঙি ধৰিছে অসম সন্তান গৰাকীয়ে । আই পি এলৰ নিলামত ৩.৮ কোটি টকাৰে ৰিয়ান পৰাগক ক্ৰয় কৰিছে ৰাজস্থান দলে । দলৰ মেচৰ পূৰ্বে ৰিয়ানক শুভেচ্ছা জনালে ৰাজ্যখনৰ কেইবাগৰাকীও প্ৰাক্তন ক্ৰিকেটাৰে । বৰ্তমানৰ দৰং জিলাৰ আৰক্ষী অধীক্ষক তথা প্ৰাক্তন ৰাজ্যিক ক্ৰিকেটাৰ সুশান্ত বিশ্ব শৰ্মাই ৰিয়ানলৈ প্ৰেৰণ কৰিছে শুভেচ্ছা বাৰ্তা ।

ইফালে পুত্ৰৰ সাফল্য কামনা কৰি ৰঞ্জি ক্ৰিকেটাৰ পৰাগ দাসে ।

প্ৰাক্তন ৰঞ্জি ক্ৰিকেটাৰ নাছিৰ গুল খানে ৰিয়ানৰ ওপৰত যথেষ্ট ভৰষা কৰে । ভৱিষ্যতে ৰিয়ানে ৰাষ্ট্ৰীয় দলত স্থান লাভ কৰিব বুলি তেওঁ আশা প্ৰকাশ কৰে ।

একেদৰে মেচৰ পূৰ্বে ৰিয়ানক শুভেচ্ছা জনাইছে প্ৰাক্তন ৰাজ্যিক ক্ৰিকেটাৰ তথা বি চি চি আইৰ পেনেল কিউৰেটৰ মুকুট কলিতাই ।

এইবাৰৰ আই পি এলত ৰিয়ানে পূৰ্বৰ দুৰ্বলতা অতিক্ৰম কৰি সুন্দৰ ফলাফল আগবঢ়াব বুলি আমিও আশা প্ৰকাশ কৰিছো । অলিম্পিয়া স্পৰ্টছৰ ফালৰ পৰা ৰিয়ান পৰাগলৈ থাকিল অজস্ৰ শুভকামনা ।

- Advertisment -
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

eighteen − 3 =

- Advertisment -

Magazine

তেজপুৰ ক্লাব বেডমিণ্টনত ঢলা শদিয়া ক্লাব চেম্পিয়ন; ত্ৰিভায়ান ৰাজ...

0
অলিম্পিয়া প্ৰতিবেদন সোমবাৰে বিজিত শইকীয়া সোঁৱৰণী ইনড'ৰ ষ্টেডিয়ামত সোমবাৰে তেজপুৰ জিলা ক্ৰীড়া সন্থাৰ উদ্যোগত অনুষ্ঠিত হৈ যায় তাৰিণী ভূঞা সোঁৱৰণী...

Olympia March 2020

0

Olympia January 2020

0

Most Popular

Recent Comments