Sunday, July 3, 2022
HomeNewsগোলাঘাটত প্ৰদৰ্শনীমূলক নেটবল প্ৰতিযোগিতা

গোলাঘাটত প্ৰদৰ্শনীমূলক নেটবল প্ৰতিযোগিতা

গোলাঘাটৰ পৰা মৃদুল শৰ্মাৰ প্রতিবেদন

গোলাঘাট জিলা নেটবল সন্থাৰ উদ্যোগত গোলাঘাটত প্ৰথমবাৰৰ বাবে অনুষ্ঠিত হয় প্ৰদৰ্শনীমূলক নেটবল খেল ৷ গোলাঘাট নগৰৰ সমীপৰ পুলিবৰ আদৰ্শ উচ্চ মাধ্যমিক বিদ্যালয়ৰ খেলপথাৰত দেওবাৰে অনুষ্ঠিত হোৱা দুয়োখন খেলত ল’ৰা আৰু ছোৱালী উভয় শাখাতে তিনিচুকীয়াই জয়লাভ কৰে৷ ল’ৰাৰ শাখাত তিনিচুকীয়া নেটবল সন্থাই গোলাঘাটক ১৭-১২ আৰু ছোৱালীৰ শাখাত ১২-জ্ঝ গ’লত পৰাভূত কৰে৷ খেলৰ শুভ উদ্বোধন কৰে ডিমা হাচাওৰ অৱসৰপ্ৰাপ্ত জিলা ক্ৰীড়া বিষয়া ললিত কোঁৱৰে৷ উদ্বোধনী অনুষ্ঠানত তিনিচুকীয়া নেটবল সন্থাৰ সভাপতি বিনয় গগৈয়েও বক্তব্য আগবঢ়ায়৷ অসম নেটবল সন্থাৰ উপ-সভাপতি তথা গোলাঘাট নেটবল সন্থাৰ সম্পাদক শুভাশীষ গগৈয়ে শেষত সকলোকে ধন্যবাদ জ্ঞাপন কৰে৷ উল্লেখ্য যে নৱগঠিত গোলাঘাট জিলা নেটবল সন্থাই এন আই এচ প্ৰশিক্ষক প্ৰশান্ত মহনৰ নেতৃত্বত বিগত চেপ্টেম্বৰ মাহৰ পৰা কিশোৰ-কিশোৰীক নেটবল প্ৰশিক্ষণ প্ৰদান কৰি আছিল৷

- Advertisment -
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

one + thirteen =

- Advertisment -

Magazine

তেজপুৰ ক্লাব বেডমিণ্টনত ঢলা শদিয়া ক্লাব চেম্পিয়ন; ত্ৰিভায়ান ৰাজ...

0
অলিম্পিয়া প্ৰতিবেদন সোমবাৰে বিজিত শইকীয়া সোঁৱৰণী ইনড'ৰ ষ্টেডিয়ামত সোমবাৰে তেজপুৰ জিলা ক্ৰীড়া সন্থাৰ উদ্যোগত অনুষ্ঠিত হৈ যায় তাৰিণী ভূঞা সোঁৱৰণী...

Olympia March 2020

0

Olympia January 2020

0

Most Popular

Archives list

Recent Comments