Thursday, July 7, 2022
HomeNewsছানৰাইজাৰ্ছ হায়দৰাবাদত মোক্ষম আঘাত ; বাহিৰ হ'ল এইগৰাকী খেলুৱৈ

ছানৰাইজাৰ্ছ হায়দৰাবাদত মোক্ষম আঘাত ; বাহিৰ হ’ল এইগৰাকী খেলুৱৈ

অলিম্পিয়া প্রতিবেদন

আই পি এলৰ মাজভাগতেই মোক্ষম আঘাতৰ সন্মুখীন হ’ল ছানৰাইজাৰ্ছ হায়দৰাবাদ। দলটোৰ পৰা বাহিৰ হ’বলগীয়া হৈছে ভাৰতৰ তাৰকা বেগী বলাৰ টি নটৰাজন। আঘাতৰ সমস্যাৰ বাবে তেওঁ বাকী থকা আই পি এলৰ মেচসমূহত ভাগ ল’ব নোৱাৰিব।

উল্লেখযোগ্য যে, ইয়াৰ পূৰ্বেও আঘাতৰ সমস্যাৰ বাবে নটৰাজনে ইংলেণ্ডৰ বিপক্ষে ৫ খনীয়া টি টুৱেন্টি শৃংখলাটো ভাগ ল’ব পৰা নাছিল। চলিত আই পি এলত নটৰাজনে প্ৰথম দুখন মেচত অংশ লৈ দুটা উইকেট দখল কৰিবলৈ সক্ষম হয় যদিও পৰৱৰ্তী দুখন মেচত অংশ লোৱাৰ পৰা বিৰত থাকে বেগী বলাৰজন।

মূলতঃ আঁঠুৰ আঘাতৰ বাবে পৰৱৰ্তী মেচসমূহত তেওঁক দেখা পোৱা নাযাব বুলি উল্লেখ কৰিছে ছানৰাইজাৰ্ছ হায়দৰাবাদৰ দলীয় সূত্ৰই। সেয়ে হ’লে দলটোৰ বাবে এয়া এক বৃহৎ আঘাত হ’ব। এই পৰ্যন্ত দলটোৱে চাৰিখন মেচৰ কেৱল এখনতহে জয়লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হৈছে ডেভিড ৱাৰ্নাৰ নেতৃত্বাধীন দলটোৱে।

- Advertisment -
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

20 − 18 =

- Advertisment -

Magazine

তেজপুৰ ক্লাব বেডমিণ্টনত ঢলা শদিয়া ক্লাব চেম্পিয়ন; ত্ৰিভায়ান ৰাজ...

0
অলিম্পিয়া প্ৰতিবেদন সোমবাৰে বিজিত শইকীয়া সোঁৱৰণী ইনড'ৰ ষ্টেডিয়ামত সোমবাৰে তেজপুৰ জিলা ক্ৰীড়া সন্থাৰ উদ্যোগত অনুষ্ঠিত হৈ যায় তাৰিণী ভূঞা সোঁৱৰণী...

Olympia March 2020

0

Olympia January 2020

0

Most Popular

Archives list

Recent Comments