Wednesday, July 6, 2022
HomeNewsতেজপুৰত চিত্ৰলেখা ভলীবল প্ৰশিক্ষণ কেন্দ্ৰৰ উদ্যোগত যোগ প্ৰশিক্ষণ শিবিৰ

তেজপুৰত চিত্ৰলেখা ভলীবল প্ৰশিক্ষণ কেন্দ্ৰৰ উদ্যোগত যোগ প্ৰশিক্ষণ শিবিৰ

অলিম্পিয়া বাৰ্তা

তেজপুৰৰ দপৰ্বতীয়াত কালিৰে পৰা আৰম্ভ হৈছে যোগ প্ৰশিক্ষণ শিবিৰ। দপৰ্বতীয়াৰ চিত্ৰলেখা ভলীবল প্ৰশিক্ষণ শিবিৰৰ উদ্যোগত চলিত বছৰৰ আৰম্ভণিৰে পৰা এই প্ৰশিক্ষণ শিবিৰ আৰম্ভ কৰা হৈছিল যদিও কৰ’না ভাইৰাছৰ সংক্ৰমণ ৰোধৰ বাবে ঘোষণা কৰা লকডাউনৰ বাবে এই প্ৰশিক্ষণ শিবিৰ বন্ধ কৰি ৰাখিবলগীয়া হৈছিল। পঞ্চম পৰ্যায়ৰ লকডাউনত যথেষ্ঠ শিথিলতা অনাৰ বাবেই এতিয়া সামাজিক দূৰত্ব বজাই ৰাখি দপৰ্বতীয়াৰ পুতা পুখুৰী খেল পথাৰত পুনৰ এই প্ৰশিক্ষণ শিবিৰ আৰম্ভ কৰা হৈছে। যোগ প্ৰশিক্ষণ মামু বায়ন আৰু ক্ষিৰদা ভূঞাই প্ৰশিক্ষণ প্ৰদান কৰা এই প্ৰশিক্ষণ শিবিৰৰ মুকলি অনুষ্ঠানত জিলা সাহিত্য সভাৰ প্ৰাক্তন সভাপতি শুভন মহন্ত, চিত্ৰলেখা ভলীবল প্ৰশিক্ষণ কেন্দ্ৰৰ সভাপতি লোকেন্দ্ৰ বৰা, সম্পাদক ৰাজেন ভূঞাকে প্ৰমুখ্যে কৰি স্থানীয় বহু কেইজন ব্যক্তি উপস্থিত থাকে।

- Advertisment -
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

three × five =

- Advertisment -

Magazine

তেজপুৰ ক্লাব বেডমিণ্টনত ঢলা শদিয়া ক্লাব চেম্পিয়ন; ত্ৰিভায়ান ৰাজ...

0
অলিম্পিয়া প্ৰতিবেদন সোমবাৰে বিজিত শইকীয়া সোঁৱৰণী ইনড'ৰ ষ্টেডিয়ামত সোমবাৰে তেজপুৰ জিলা ক্ৰীড়া সন্থাৰ উদ্যোগত অনুষ্ঠিত হৈ যায় তাৰিণী ভূঞা সোঁৱৰণী...

Olympia March 2020

0

Olympia January 2020

0

Most Popular

Archives list

Recent Comments